Традиційна зустріч з молоддю групи Надія Є !!!

В ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини” , який працює в Полтавському університеті економіки і торгівлі #ПУЕТ. Тренінг мав назву: Літня школа чарівника.

Наш тренер Надія Гнітій провела наукове магічне шоу. Учасники цього неперевершеного дійства не лише спостерігали за науковими дивами й чудесами, а й самі брали участь в дослідженнях та експериментах!!!

Молодь разом з матусями спостерігали за Веселкою з серветок, вирізали та розмальовували веселих метеликів. За допомогою ватних паличок та повітряних кульок, малювали патріотичні малюнки, бо з першого дня війни підтримують українських воїнів. Разом з мамами печуть пиріжки для воїнів госпіталю, готують окопні свічки, співають патріотичних пісень. Не лише вірять в Перемогу України, а й роблять те, що можуть для Перемоги!!!

Продовжуємо цікаві заняття в ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини” Полтавського університету економіки і торгівлі в проєкті Центр Освіти Дорослих м. Полтава за підтримки DVV International Ukraine в Полтавському університеті економіки і торгівлі #ПУЕТ для молоді з групи #НАДІЯ-Є!!! в рамках «Інтеграційно-адаптаційного курсу для людей з інвалідністю»

Проєкт реалізується вже четвертий рік та радо вітає нових слухачів в атмосфері людяності та доброзичливості, разом з DVV International Ukraine
20/07