Освітня безбар’єрність. Навчання впродовж життя. Інклюзивне навчання

Що може бути смачнішим за хліб? А якщо цей хліб випечений власними руками з дотриманням рецептури, та з додаванням креативу майстра-наставника, смакувати його – одне задоволення! Принаймні, так стверджують наші учасники майстер-класу, який проходив 04 жовтня за традицією – щовівторка в лабораторії кафедри Технологій харчових виробництв ПУЕТ, завідувач професор Г.П.Хомич, майстер виробничого навчання Валентина Федорівна Гончаренко.
Кафедра люб’язно приймає гостей. Тут завжди раді нашим друзям зі спільноти «НадіяЄ!», якою опікуються батьки на чолі з Ольга Кошельник
Молодь самостійно розкачувала тісто для хліба, готувала приправи: нарізала оливки, зелень, чистила та нарізала часник, терла сир, додавала олію. Увесь процес відбувається в атмосфері доброзичливості, гумору, взаємної підтримки. Після випічки, і батьки, і дорослі діти смакували запашний, теплий хліб, пригощалися чаєм, слухали музику, співали патріотичних пісень.
Вони піклуються одне про одного, а батьків та вчителів не просто поважають – шанують. Їх не можна не любити, вони відкриті і сонячні. У кожного свій унікальний світ – хтось володіє прекрасною пам‘яттю і сипле, то англійською, то польською, то італійською і завжди в тему, хтось готує сувеніри для друзів, а всі разом роблять зараз гарні справи для хлопців з фронту: варять мило, готують окопні свічки, майструють листівки. Наступні зустрічі готуємо з натхненням.
Продовжуємо навчання в Центр Освіти Дорослих м.Полтава для молоді з групи «Надія Є» в рамках «Інтеграційно-адаптаційного курсу для людей з інвалідністю».
Проєкт працює на базі Полтавський університет економіки і торгівлі вже четвертий рік та радо вітає нових слухачів в атмосфері людяності та доброзичливості, за підтримки DVV International Ukraine. Конкретні справи для конкретних людей, наша цільова аудиторія – люди вразливих категорій. Поважаємо, цінуємо кожного.
05/10