Навчання впродовж життя (life-long learning) – це не тренд сучасності, це необхідність

Люди, які приходять на комп’ютерні курси в зрілому віці в ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини” в проєкті Центр Освіти Дорослих м.Полтава та в проєкті УТВ не бояться викликів.

З новою навичкою вони відчувають себе більш ефективними, бо світ динамічно розвивається, життя ставить диджиталізовані задачі.

Нові реаліі цифрового середовища потребують компетенцій.

Володіння гаджетами, цифровою компетентістю у сучасному цифровому середовищі дають людині можливість спілкуватися з більшою кількістю людей, отримувати інформацію з різних джерел, критично мислити, знаходити застосування своїм вмінням, відчувати сво затребуваність.

За час, коли ми вперше запропонували навчальні програми з «Інформаційно-комунікаційних технологій», реалізаціі проєкту «Центр освіти дорослих – середовище особистісного та професійного розвитку м.Полтава» та УТВ цифрову навичку опанували більше 3000 тисяч осіб. Люди поважного віку залишаються активними в оволодінні затребуваною компетентністю. Іх бажання навчатися мотивує, надихає.

 

Завершилась чергова Програма ІКТ. Дві групи добросовісних здобувачів знань опановували новою компетентністю попри тривоги ( спускались в укриття), продовжували навчатися після відміни, ні холод, ні відключення електроенергії не зупиняли. Розклад занять підлаштовували під графіки вмикання світла. Але курс завершено, навичку отримано. Звісно, вдосконаленню меж не існує, слухачі готові продовжувати заняття. На разі, вдячні Полтавському університету економіки і торгівлі  особисто ректору Олексію Нестулі за подвижництво у сфері формальної та неформальної освіти, створення умов для навчання людей різних вікових категорій, всіх соціальних груп.

Ользі Стефанюк – керівнику проєкту ЦОД м.Полтава.

DVV International Ukraine за підтримку проєкту.

Шкрябцю Юрію – професіоналу в інформаційних технологіях, вмілому тренеру.

Марині Недаєвій за допомогу та підтримку слухачів у навчанні.

Звісно, найбільше всі ми вдячні ЗСУ за те, що бачимо світло вранішнього дня і віримо с майбутнє вільної України.

Героям – Слава!

15/12