Тренінговий курс «Графічний дизайн» звершено

ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини” на базі Полтавського університету економіки і торгівлі #ПУЕТ за підтримки DVV International Ukraine в проєкті Центр Освіти Дорослих м. Полтава продовжує підтримувати полтавців та ВПО у період воєнного стану.

Тренінговий курс «Графічний дизайн» звершено. Слухачі курсу за підтримки креативного тренера Матвієнка Юрія Сергійовича мали можливість опрацювати багато дизайнерських програм.

Кожен учасник тренінгу продемонстрував проєктну роботу: створення власного логотипу, підготовка до друку та перенесення готової роботи на чашку завдяки сублімаційному принтеру!!!
Всі слухачі отримали іменні сертифікати!!!
Команда проєкту впевнена, що отримані знання та вміння обов’язково стануть у пригоді. Адже професія графічного дизайнера – одна з найкреативніших та найзатребуваніших професій сучасності, у часи маркетингу, реклами та стрімкого розвитку інформаційних технологій!
Проєкт реалізується вже четвертий рік та радо вітає нових слухачів в атмосфері людяності та доброзичливості, за підтримки DVV International UkraineDVV International Ukraine
26/07