Відбувся тренінговий курс «Перша домедична допомога»

В ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини” на базі Полтавського університету економіки і торгівлі #ПУЕТ рамках реалізації проєкту “Центр освіти дорослих – середовище особистісного та професійного розвитку” за підтримки DVV International Ukraine 06.02.2024 року відбувся тренінговий курс «Перша домедична допомога». Проводили його представники Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Плюсніна Ірина та Родик Валентина.

Cлухачі ознайомилися з найважливішими техніками надання першої домедичної допомоги, а саме: як зупиняти кровотечу, як діяти при опіках тіла, переохолодженні, зупинці серця тощо.

Навчальна програма Товариства Червоного Хреста України сертифіковані Глобальним референc-центром Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, тому сертифікати, видані за підсумками тренінгу, визнають у 192 країні світу.

Команда проєкту впевнена, що слухачі тренінгу отримали необхідні у сьогоденні життєві знання та попрактикувалися у практичному використанні корисних вмінь.

Продовжуємо практичні та змістовні заняття у ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини” на базі Полтавського університету економіки і торгівлі #ПУЕТ в проєкті «Центр освіти дорослих – середовище особистісного та професійного розвитку» за підтримки DVV International в Україні

Проєкт реалізується вже шостий рік та радо вітає нових слухачів в атмосфері людяності та доброзичливості, разом з DVV International в Україні

07/02