Традиційна зустріч з молоддю групи Надія Є!!!

В цей тривожний, непростий час, підтримувати один одного – особливо важливо. Коли зустрічаємося з молоддю з групи Надія Є !!! , відчуваємо, що ми їм потрібні, так само, як і вони нам. Бо заряджаємо один одного енергією добра, любові, позитиву. Вони розповідають, що роблять, щоб допомагати всім ПЕРЕМАГАТИ у війні ( від приготування окопних свічок до пиріжків для госпіталю), а ми допомагаємо їм підтримувати свій ресурсний стан.

29.08.2023 року традиційно відбулася зустріч з молоддю групи Надія Є !!! в ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини”, що діє на базі Полтавський університету економіки і торгівлі
Наш чудовий Таня Недориченко цього разу знайомила слухачів з технологією малювання сіллю. На занятті молодь вчилася виявляти власні емоції, переживання під час виконання роботи, прислухатися до власних відчуттів, почуттів.
Матусі в цей час також мали можливість повчитися на початковому, корисному і практичному курсі «Графічний дизайн». Тренер Юрій Матвієнко навчив їх створювати власний логотип: «Надія Є» та переносити його на чашку за допомогою сублімаційного принтеру!!! Результат не забарився!!!
Продовжуємо цікаві заняття в ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини” в проєкті Центр Освіти Дорослих м. Полтава за підтримки DVV International Ukraine в Полтавському університеті економіки і торгівлі для молоді з групи НАДІЯ Є!!! в рамках «Інтеграційно-адаптаційного курсу для людей з інвалідністю»

Проєкт реалізується вже четвертий рік та радо вітає нових слухачів в атмосфері людяності та доброзичливості, разом з DVV International Ukraine

31/08