Курс «Монтажер відео» у рамках проєкту Реінтеграція ветеранів/ветеранок війни через створення освітніх можливостей

Здобувати нові знання та навички надзвичайно важливо і учасники наших тренінгів це точно знають. Тому ділимося з вами як проходять заняття на курсі «Монтажер відео» у рамках проєкту Реінтеграція ветеранів/ветеранок війни через створення освітніх можливостей на базі Полтавського університету економіки і торгівлі #ПУЕТ.

Навчання почалося 28 листопада, а тренером курсу є досвідчений у своїй справі відеограф-монтажер Максим Кривошеєв. Під час занять студенти опановують практичні правила динамічного монтажу, ознайомлюються з програмою Adobe Premiere та її «гарячими клавішами». По закінченню курсу кожен отримає сертифікат.

Курс створено з метою підтримки ветеранів та ветеранок (учасників/ць бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни), членів їх родин, членів родин загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, членів родин зниклих безвісти, а також членів родин діючих військових.

Проєкт Реінтеграція ветеранів/ветеранок війни через створення освітніх можливостей реалізується ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини”, Центр Освіти Дорослих м.Полтава м.Полтава у партнерстві з DVV International Ukraine та за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

21/12