Коли не байдужий до чужої біди, ти не задаєш собі питання: Що я можу? Ти шукаєш рішення: Як я можу допомогти?

19 та 28 жовтня 2022р. відбулися дві робочі зустрічі представників ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини”ГО, Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ, DVV International Ukraine, Shanti Volunteer Association (公益社団法人 シャンティ国際ボランティア会).– в рамках україно – японського проєкту “Livelihood Rehabilitation Assistance and Food/NFI Distribution Project for IDPs in Ukraine”. Обговорили конкретні кроки взаємної співпраці.

ВПО отримають цілеспрямовану підтримку і можливість навчання за програмами адаптації та перекваліфікації в Центрі освіти дорослих.

З початком війни ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини” разом з Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ допомагає ВПО, які змушені були покинути свої домівки (перших переселенців ми прийняли вже 25 лютого 2022 року)

Керівником проєкту “Livelihood Rehabilitation Assistance and Food/NFI Distribution Project for IDPs in Ukraine”від ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини” призначена Ольга Стефанюк, яка разом з родиною у 2014 році змушена була переселитися з Криму.

За програмою розвитку ООН «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» ще у 2015 р., вона та інші викладачі та студенти, які потерпали від вторгнення рф на територію України, отримали можливість адаптуватися в Полтаві завдяки підтримці саме уряду Японії. http://puet.edu.ua/…/puet-uchasnyk-programy-finansovoyi…

Сьогодні вона небайдужа до чужої біди, бо знає, як то бути переселенкою.

ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини”Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТDVV International UkraineЦентр Освіти Дорослих м.Полтава

 

Дякуємо ППО за збиті 45 ракет учора. Дякуємо ЗСУ, що мужньо боронять нас усіх.

Кожен на своєму фронті.

Все буде Україна!

01/11