Чергова зустріч з молоддю групи Надія Є !!!

Кожна зустріч з молоддю групи Надія Є !!! сповнена енергією добра, любові та позитиву!

У вівторок 12.09.2023 року традиційно відбулися заняття молоді групи Надія Є !!! в ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини” , що діє на базі Полтавського університету економіки і торгівлі #ПУЕТ
Тренер Надія Левошко ознайомила слухачів з технікою Скандинавської ходьби. На занятті молодь, з використанням спеціальних палиць, активно виконувала вправи, які мають позитивний вплив на фізіологічну систему організму, покращують мислення, сприяють зняттю стресу та піднімають настрій.
Плануємо змістовні зустрічі молоді групи Надія Є зі студентською радою ПУЕТ. Знайомство з першокурсниками – перший крок до взаємодіі та співпраці молоді.

Продовжуємо цікаві заняття в ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини” Полтавському університеті економіки і торгівлі #ПУЕТ в проєкті Центр Освіти Дорослих м. Полтава за підтримки DVV International Ukraine для молоді з групи #НАДІЯ-Є!!! в рамках «Інтеграційно-адаптаційного курсу для людей з інвалідністю».

Проєкт реалізується вже четвертий рік та радо вітає нових слухачів в атмосфері людяності та доброзичливості, разом з DVV International Ukraine

13/09